header
header

نتایج لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا

نتایج لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا

نتایج لاتاری 2018 آمریکا , نتایج لاتاری 2018 , لاتاری 2018 آمریکا , جواب لاتاری 2018 , اعلام نتایج لاتاری 2018 , زمان اعلام نتایج لاتاری 2018 , لاتاری 2018,

نتایج لاتاری ۲۰۱۸

کشور آمریکا هر ساله اقدام به برگزاری برنامه لاتاری می نمایند که برندگان این قرعه کشی میتوانند ویزای آمریکا را دریافت نمایند و برای زندگی کردن وارد کشور آمریکا شوند .هدف کشور آمریکا از برنامه لاتاری ایجاد تنوع نژادی در کشور آمریکا می باشد.

شرایط شرکت در لاتاری آمریکا:

افرادی که میخواهند در قرعه کشی گرین کارت آمریکا ثبت نام نمایند باید حداقل مدرک پایان ۱۲ سال تحصیلی ( یعنی پیش دانشگاهی ) یا معادل آن را داشته باشند . افرادی که این پیش نیاز را نداشته باشند حق شرکت در قرعه کشی را ندارند و در صورت شرکت و برنده شدن کیس آنها مردود خواهد شد .

افرادی که شرط حداقل تحصیل را ندارند باید سابقه کار ۲ ساله از مشاغلی که امتیاز بالای ۷ در آمریکا را دارند ارائه بدهند. البته قابل ذکر هست فقظ شغلهای سطح بالا و مهندسی این امتیاز را دارند و شغلهای معمولی این جد نصاب را ندارند .

مزایای برندگان قرعه کشی لاتاری

افرادی که برنده میشوند و بعد از انجام مراحل مختلف موفق به دریافت ویزای آمریکا می شوند ( خیلی از کیس ها موفق به دریفات ویزا نمی شوند ) میتوانند حداکثر ظرف شش ماه پس از دریافت ویزا به آمریکا سفر کرده و در آنجا مشغول زندگی شوند . برندگان لاتاری اجازه کار – سکونت – تحصیل در آمریکا دارند و می توانند گرین کارت آمریکا را دریافت کنند. دولت آمریکا هیچ گونه کمک هزینه ای به برندگان لاتاری نمی دهد و تمامی هزینه ها اعم از هزینه بلیط برای رفتن به کشور محل مصاحبه ، هزینه معاینات ، هزینه مصاحبه ، هزینه های اقامتی همه و همه به عهده خود شخص برنده می باشد . حتی پس از دریافت ویزا و سفر به آمریکا هزینه های اجاره یا خرید منزل ، پیدا کردن کار و باقی هزینه ها تماما بر عهده شخص برنده می باشد. شخص برنده بعد از گذشت پنج سال از زمان ورود به آمریکا میتواند در خواست شهروندی این کشور را بدهد و شهروند آمریکایی شود.

زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا :

زمان ثبت نام هرساله از ۱ اکتبر شروع میشود و تا پایان اکتبر ادامه می یابد. یعنی از ۱۰ مهرماه تا ۱۰ آبان ماه 

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا :

نتایج قرعه کشی لاتاری هم هر ساله ۳ می اعلام میشود . یعنی ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰ نتایج اعلام شده است

نحوه ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا

برای ثبت نام در لاتاری ۹۵ در زمان اعلام شده باید به سایت وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه کنید و فرم های مربوطه به ثبت نام را تکمیل نمایید. فرمها متعاقبا اضافه خواهد شد.

**برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید

برای چک کردن برنده شدن یا نشدن پس از این که وارد سایت شدید

از طریق سایت زیر می توانید نتایج را چک کنید:

سایت وزارت امور خارجه آمریکا

check-lottery-america-2017-results


پیام برندگان لاتاری ۲۰۱۸

FLN-lottery-america-2017-results

پیام قبول نشدگان لاتاری ۲۰۱۸

not-seledted-lottery-america-2017-results

بازیابی کانفرمیشن نامبر

در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به کانفرمیشن نامبر، به لینک زیر مراجعه کرده و فرم موجود در صفحه را طبق اطلاعات ثبت نام، تکمیل کنید:

RC-lottery-america-2017-results

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

8 نظر

 1. حامد گفته است :

  سلام،اكر مدرك كارداني بدون بيش دانشكاهي داشته باشيم ايا مشمول ميشويم واكر مشمول شديم كدام كزينه راعلامتكذاري كنيم،متشكرم

 2. شبنم گفته است :

  سلام، من زمان ثبت نام جای اسم و فامیلیم رو برعکس وارد کردم اگه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم؟ لطفا جواب بدین؟ آیا کاری هست بتونم انجام بدم با توجه به اینکه ثبت نام انجام شده و زمانش هم گذشته

 3. مریم گفته است :

  میشه بگین کلا تمام هزینه ها از بدو شروع تا خرج اجاره یک ماه تقریبا چقد میشه?

 4. نيكا گفته است :

  بعد از برنده شدن در لاتارى بايد چيكار كنيم و به كجا مراجعه كنيم؟ باتشكر

 5. نيكا گفته است :

  بعد از برنده شدن در لاتارى چيكار كنيم؟ باتشكر

 6. نيكا گفته است :

  تأييد

 7. issa گفته است :

  سلام دوستان یه سوال داشتم کانفیرمیشین میزنه اشتباه ولی درسته نمیدونم چرا؟! کسی میتونه راهنمایی کنه. درضمن از صفحه عکس گرفتم تمام حروف درست میزنم بازم خطا میزنه؟!

 8. محمد گفته است :

  با سلام.
  من و همسرم هر دو در لاتاری ثبت نام کردیم .
  در صورتی که یکی از ما برنده شود تکلیف نفر دوم چیست؟ در ضمن ما دارای فرزند نوزاد هستیم.


a b