header
header

حداکثر اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد ؟!

حداکثر اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد ؟!

321134

حداکثر اندازه آلت تناسلی مردان

نکاتی در مورد آلت تناسلی مردان,حقایقی که همه مردان باید بدانند و طرز فکر خود را عوض کنند .

آلت مرد که در پایین شکم، در زاویه بین دو ران آویزان است. شکل و اندازه آن در حالت شلی و نعوظ تفاوت می کند.

این مطلب فقط برای بالا بردن سطح اطلاعات آقایان می باشد

 

آلت مرد (قضیب)
در حالت شلی بصورت استوانه ای که در جلو کیسه تخم آویزان است و اندازه های آن بطور متوسط ۹ سانتیمتر طول، ۳ سانتی متر در قطر و ۸/۵ سانتی متر در پیرامون است.
در حالت نعوظ، حجم آن زیاد و قوامش سخت می گردد و در جلو شکم بالا می آید و شکل آن به صورت منشوری مثلثی با کنارهای مدور در می آید. شدت نعوظ بستگی به شدت تحریک دارد و در نتیجه زاویه نعوظ که آلت در حال ایستاده با سطح افقی می سازد تفاوت می کند. در حالت عادی در افراد جوان این زاویه حدود ۲۰ تا ۴۰ درجه است و قاعدتا در سنین بالاتر این زاویه کمتر می شود و آلت در حالت نعوظ افقی می ایستد.

آلت در حال نعوظ قوسی دارد که تعقر آن به طرف بالا متوجه است و در ضمن به یکی از دو طرف (اغلب به چپ) گرایش دارد و این تغییرات به شرطی که خیلی شدید نباشد طبیعی است ولی اگر راست یا چپ گرایی آلت شدید باشد ممکن است منی را به درستی در دهانه رحم نریزد و امکان باروری کمتر می شود.
اندازه آلت (که خواهیم دید در عمل نزدیکی اهمیت چندانی ندارد) در افراد مختلف، متفاوت است و گاه آلتی در هنگام شلی بسیار کوچک ولی به هنگام نعوظ کاملا متناسب است.
طول آلت گویا به عوامل نژادی و منطقه ای نیز وابسته است و در بین غربی ها، سیاه پوستان و درمیان شرقی ها اعراب به داشتن آلت بزرگ مشهورند لیکن گزارش علمی در این مورد وجود ندارد. با این همه در گزارش های جهانگردان و نیز در سفرنامه ها اشاره به این مطلب فراوان است. طول آلت در پیرمردان بیشتر از جوانان است و سبب آن شاید از بین رفتن چربی ناحیه شرمگاه باشد، چنانچه در افراد چاق نیز به علت گردآمدن چربی در زیر شکم و شرمگاه، آلت بسیار کوچک می شود.
میانگین اندازه هایی که برای آلت باید در نظر گرفت ۱۵ سانتی متر طول، ۳/۵ سانتی متر قطر آن در وسط و ۱۱ سانتی متر پیرامون خواهد بود. اما طول آلت اگر ۱۱ تا ۲۰ سانتی متر هم باشد باز طبیعی است. در موارد استثنایی طول هایی حدود ۴۰ Grin سانتی متر هم ملاحظه شده است. به نظر نمی رسد که اندازه آلت به ریز و درشتی قامت شخص وابسته باشد.
برای سنجش اندازه آلت از یک خط کش معمولی استفاده می شود و در حال ایستاده (در حالی که آلت در حال نعوظ است) یک انتهای خط کش را موازی با آلت به پوست شرمگاه تماس می دهند و عددی را که در حد نوک کلاهک آلت است می خوانند.
اصولا اندازه گیری آلت به هر روشی که باشد عدد دقیقی بدست نمی آید و از این رو لزومی ندارد که برای یک دو میلیمتر اضافه یا کم آدمی به ضرب و تقسیم توسط جوید به ویژه آنکه ((حدود طبیعی)) در این مورد بسیار وسیع است و شخص کاردان با چندبار مشاهده، و دقت، تنها با دیدن، طبیعی بودن یا نبودن اندازه آلت را حدس می زند.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b